Domovní dorozumívací systémy / domovní telefony a videotelefony (DDS)

Zajišťujeme prodej, montáž, zpracování projektů i servis a revize domovních telefonů a videotelefonů. Domácí telefony a videotelefony jsou nejen bezpečnostním prvkem a funkčním doplňkem do vaší domácnosti, ale zaujmou též svým výjimečným designem.

Komplexní služby v oblasti domovních telefonů a videotelefonů

domovní videteolefon

Nabízíme komplexní služby v oblasti domácích dorozumívacích systémů, zahrnující prodej, montáž, projekty, servis a revize domovních telefonů a videotelefonů.

Domácí telefony a videotelefony instalujeme do rodinných domů, bytů i velkých bytových domů. Naše reference dokazují, že jsme v tomto oboru opravdovými profesionály. Přesvědčte se sami a podívejte se na reference námi instalovaných domácích videotelefonů.

Pro montáž dorozumívacích systémů využíváme jednoduchá komunikační zařízení a domovní telefony s kamerou (videovrátné), ale také velké systémy používané v prostorech s několika vchody, kde instalujeme větší množství domovních videotelefonů. Systém obsahuje zvonková tabla, která jsou propojena s domácími telefony v bytech. Do systému je možné také připojit u dveří bytu zvonky. Tabla následně propojujeme s přístupovým systémem a elektrickými zámky.

Nejčastěji využíváme produkty od ověřených výrobců Videx, Comelit a Tesla.

Pokud tedy sháníte spolehlivý dveřní videotelefon, domovní telefon se zvonkem do rodinného domu nebo domovní telefon do paneláku, kontaktujte nás a využijte našich služeb.

Návrh vhodného dorozumívacího systému

Domovní telefon

Návrh systému domácích telefonů a videotelefonů provádíme vždy individuálně na základě potřeb zákazníka, s využitím stávajících rozvodů domovních zvonků. Do systému je možné integrovat i přístupový systém v podobě čtečky, a to ve shodném designu s DDS. Protože se jedná o stavebnicový systém, každá aplikace je pro jednotlivé objekty sestavována samostatně.

Důležitou součástí dorozumívacích systémů jsou také elektrické samozamykací zámky, které tvoří významný bezpečnostní prvek domu při zachování příjemného komfortu, kdy se při odchodu dveře samy zavřou a následně uzamknou.

Námi nabízené systémy se vyznačují reprezentativním vzhledem a vynikají vysokou odolností. V naší nabídce máme k dispozici domácí videotelefony a domovní telefony v různých provedeních, včetně variant handsfree.

Nevíte si rady s výběrem vhodného domovního telefonu do rodinného domu či venkovního videotelefonu v panelovém domě? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme a navrhneme pro vás to nejvhodnější řešení!