Zabezpečení domu

Zabezpečení rodinného domu

Profesionální zabezpečení rodinného domu vám zajistí spolehlivou ochranu vašeho života a majetku i bezpečí vaší rodiny. Investice do kvalitního zabezpečení domu vás ochrání před vloupáním a vznikem druhotných škod, ale pomůže také snáze dopadnout pachatele. Naše společnost vám poskytne efektivní zabezpečení vašeho domu či jiného objektu.

Působíme na celém území České republiky, zejména pak v Praze a Středočeském kraji, a provádíme návrhy systémů bezpečnostních zařízení i jejich dodávku, instalaci, naprogramování, nastavení systému a zaškolení obsluhy včetně výchozí revize systému. Našim klientům nabízíme také záruční a pozáruční servis i nepřetržitou servisní pomoc.

Navrhneme vám optimální řešení vašeho domácího bezpečnostního systému, které vás efektivně ochrání před všemi případnými riziky.

Jak vybrat vhodné zabezpečení rodinného domu?

Na základě vašeho požadavku vám naše společnost nejprve vytvoří optimální bezpečnostní řešení, podle kterého bude zvolen vhodný zabezpečovací systém domu. Bezpečnostní řešení se odvíjí dle mnoha faktorů. Mezi ně se řadí lokalita, ve které je rodinný dům umístěn, míra rizika i další rizikové faktory.

Náš obchodní zástupce vám s celým prosem zdarma poradí a připraví vám optimální bezpečnostní řešení na míru vašim potřebám i možnostem. Mezi nejčastěji instalovaná zabezpečovací zařízení domu patří alarm do domu, ale připravujeme i další bezpečnostní systémy.

Naše společnost MACOM SECURITY nabízí komplexní služby v oblasti slaboproudých systémů a provádí zabezpečení rodinných domů, bytů, bytových domů, kancelářských prostorů či výrobních hal. Vytvoříme vám efektivní řešení na míru, ať již potřebujete zabezpečovací systém domu nebo například zabezpečení bytu. (prolinkovat se zabezpečení bytu)

Jaké nabízíme zabezpečení domu?

Zabezpečení rodinného domu navrhujeme na základě zvoleného bezpečnostního řešení. Provádíme zabezpečení domu za pomocí poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů, elektrické požární signalizace či kamerových systémů. Instalujeme též přístupové systémy a domovní dorozumívací systémy, které slouží v kombinaci s elektrickými zámky jako významná bezpečnostní ochrana.

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS, DŘÍVE EZS) – efektivní zabezpečení rodinného domu

Poplachové a tísňové domácí zabezpečovací systémy (PZTS) jsou velmi efektivní součástí zabezpečení rodinného domu. Tyto systémy byly původně nazývány zkratkou EZS. K zabezpečení domu pomocí PZTS jsou nejčastěji využívány prostorové detektory, kouřové hlásiče, snímače rozbití skla nebo tísňové hlásiče i další prvky.

Hlavním prvkem alarmu do domu je ústředna PZTS, která vyhodnocuje signály z detektorů a případně vyhlašuje poplach. Systém je ovládán klávesnicí, kartou, čipem nebo dálkovým ovladačem. Klientům nabízíme drátový i bezdrátový zabezpečovací systém domu. Prvky obou typů zabezpečení domu lze kombinovat a vytvořit tak optimální bezpečnostní řešení, které co nejlépe splňuje požadavky zákazníka.

Pro efektivní zabezpečení rodinného domu vám připravíme návrh domovního alarmu, montáž včetně naprogramování, zaškolení, výchozí revize i záruční a pozáruční servis. K zabezpečení domu využíváme produkty od ověřených značek, například domovní alarm Jablotron, Dominus Millenium, Galaxy, DSC Power, Datel či Ajax.

Elektrická požární signalizace (EPS)

Zajistíme vám účinné zabezpečení rodinného domu pomocí elektronické požární signalizace EPS. Čidla EPS včas detekují prvotní příznaky požáru a odešlou poplachovou informaci přímo do ústředny EPS, u které je stále přítomna obsluha nebo připojeno zařízení dálkového přenosu.

Používaná technologie EPS je závislá na projektové dokumentaci rodinného domu. K montáži EPS systémů používáme zařízení renomovaných světových výrobců. Provádíme také revize a kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostního zařízení.

Zabezpečení domu kamerovými systémy (CCTV)

Provádíme zabezpečení rodinného domu kamerovými systémy CCTV. Zajistíme vám návrh a instalaci kamer včetně zaškolení, revizí a záručního i pozáručního servisu. K zabezpečení domu kamerami používáme prvky od ověřených výrobců, aby nainstalovaný kamerový systém co nejlépe splňoval požadavky zákazníka.

Tam, kde není možné použít standardní řešení ve formě drátového kamerového systému, instalujeme bezdrátové kamerové zabezpečení domu. Pro snadné a bezpečné monitorování prostoru za dveřmi instalujeme dveřní digitální kukátka s kamerou, která v základní verzi umožňují pořízení fotografie či krátkého videozáznamu.

Domovní dorozumívací systémy (DDS) pro zabezpečení domu

Zabezpečení rodinného domu lze zajistit také pomocí domovních dorozumívacích systémů DDS, které jsou významným bezpečnostním prvkem i funkčním doplňkem ve vaší domácnosti. Domácí telefony a videotelefony instalujeme do rodinných domů, bytů nebo velkých bytových domů.

Pro rodinné domy využíváme jednoduchá komunikační zařízení a domovní telefony s kamerou. Systém obsahuje zvonkové tablo propojené s domácím telefonem v domě. Do systému je možné také připojit zvonek a tablo následně propojit s přístupovým systémem a elektrickým zámkem.

Zabezpečení domu pomocí přístupových systémů (ACS)

K zabezpečení domu lze použít také přístupové systémy ACS, které jsou však používány spíše pro zabezpečení přístupu do bytu, firmy nebo jiného objektu. Tyto systémy ovládají mechanické zábrany jako jsou dveře, brány nebo turnikety.

Zabezpečení rodinného domu od MACOM SECURITY

Vytvoříme vám optimální řešení zabezpečovacího systému domu v poměru cena – výkon, které co nejlépe splní vaše požadavky a zajistí vám spolehlivou ochranu zdraví i majetku. Provedeme návrh domácího zabezpečovacího systému, dodávku bezpečnostních zařízení, instalaci a naprogramování včetně nastavení systému. Zajistíme zaškolení obsluhy i výchozí revize systému. Nabízíme také záruční a pozáruční servis i nepřetržitou servisní pomoc.

Máte zájem o zabezpečení rodinného domu? Pro vypracování nezávazné nabídky nás kontaktujte!