Venkovní atrapa kamery Dummy3 s blikající LED

140.00  vč. DPH (115.70  bez DPH)

Venkovní maketa bezpečnostních kamer s blikající LED. Pouzdro kamery s imitací podsvícení a stojanem. Atrapa kamery má velmi realistický vzhled.

Kategorie:

Popis

Venkovní maketa moderní bezpečnostní kamery s atrapou podsvícení a blikající kontrolkou LED. Plastové pouzdro včetně kloubového stojanu. Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad (součástí). Kamera má velmi realistický vzhled a odradí každého pachatele. Nelze rozeznat zdali se jedná o atrapu kamery nebo funkční kameru. Statistiky ukazují, že atrapa kamery dokáže několikanásobně snížit riziko napadení nebo vykradení objektu.
Použití
Atrapa kamery se hodí zejména k rodinným domům a vchodům do bytových domů, firem a kanceláří. Lze tak vytvořit perfektní iluzi o monitorovaném prostoru. Vhodná jako doplněk profesionálního kamerového systému.
Montáž
Atrapa kamery se montuje na pevný podklad mino dosah osob. Vhodná výška montáže je 3 až 4 metry, tak aby měla atrapa kamery pěkný rozhled a byla dobře vidět. Přichycení je provedeno vruty do podkladu. Není nutná žádná kabeláž ani instalace napájení. Imitace přívodu se zakončí v držáku kamery. Napájení blikající kontrolky je bateriové.

Technické parametry:
Napájení: baterie 2x 1,5V typ AA (není součástí)
Výdrž baterie: cca 1rok (dle typu baterie)
Imitace: objektiv, blikající kontrolka, přívod
Materiál: plast
Uchycení: držák otočný včetně šroubů
Natočení kloubu: 300st horizontálně
Natočení kloubu: 110st vertikálně
Velikost: 17 x 17 x 8 cm

Základní údaje
Prostředí: venkovní
Kompatibilita: autonomní
Napájení: baterie
Typ bezpečnostní atrapy: Klasická kamera
Elektronická indikace: Blikající LED kontrolka
Nejvhodnější použití: vchody do domu,rodinné domy

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.