Venkovní atrapa kamery Dummy3 s IR přísvitem

200.00  vč. DPH (165.29  bez DPH)

Venkovní maketa bezpečnostních kamer s vestavěnou elektronickou imitací infrapřisvícení. Atrapa kamery má velmi realistický vzhled podpořený červeným nočním podsvícením.

Kategorie:

Popis

Venkovní atrapa moderní bezpečnostní kamery s elektronickou imitací nočního infrapřisvícení. Atrapa se skládá z plastového pouzdra včetně kloubového stojanu s možností natočení vertikálně i horizontálně. Montáž atrapy kamery je velmi jednoduchá pomocí vrutů na podklad. Kamera má velmi realistický vzhled podpořený infrapřisvícením a odradí každého pachatele od jeho úmyslu. Nelze rozeznat, zdali se jedná o atrapu kamery nebo funkční bezpečnostní kameru. Statistiky ukazují, že atrapa kamery dokáže několikanásobně snížit riziko napadení nebo vykradení objektu.
Imitace infrapřisvícení
Originální bezpečnostní kamery vybavené infrapřisvícením vydávají v noci typické slabé načervenalé světlo, jež je důsledkem přisvícení prostoru před kamerou. Tato atrapa bezpečnostní kamery má vestavěnou imitaci tohoto infrapřisvícení. To zajišťuje maximálně realistický vzhled makety kamery a její nerozeznatelnost od originální bezpečnostní kamery. Vestavěný senzor denního osvětlení zajišťuje automatickou aktivaci infrapřisvícení po setmění. Tím dokáže prodloužit životnost baterií až na 1 rok.
Použití
Atrapa kamery se hodí zejména k rodinným domům a vchodům do bytových domů, firem a kanceláří. Lze tak vytvořit perfektní iluzi o monitorovaném prostoru. Vhodná jako doplněk profesionálního kamerového systému.
Montáž
Atrapa kamery se montuje na pevný podklad, mino dosah osob. Vhodná výška montáže je 3 až 4 metry, tak aby měla atrapa kamery pěkný rozhled a byla dobře vidět. Přichycení je provedeno vruty do podkladu. Není nutná žádná kabeláž ani instalace napájení. Imitace přívodu se zakončí v držáku kamery. Napájení imitace infrapřisvícení je bateriové.

Technické parametry:
Napájení: baterie 2x 1,5V typ AA (není součástí)
Výdrž baterie: cca 1rok (dle typu baterie)
Imitace: objektiv, elektronický IR přísvit, přívod
Infrapřísvit: 30 imitačních červených LED
Materiál: plast
Uchycení: držák otočný včetně šroubů
Natočení kloubu: 300st horizontálně
Natočení kloubu: 110st vertikálně
Velikost: 17 x 17 x 8 cm

Základní údaje:
Prostředí: venkovní
Kompatibilita: autonomní
Napájení: baterie
Typ bezpečnostní atrapy: Klasická kamera
Elektronická indikace: Imitace infrapřisvícení
Nejvhodnější použití: vchody do domu,rodinné domy

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.