Profil firmy

Firma MACOM SECURITY spol. s r.o. byla založena počátkem roku 1992. Je zapsána v u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 7770. Firma je členem Cechu elektrické požární signalizace České republiky.

Historie

Historie společnosti začíná jejím založením počátkem roku 1992, čímž je završena činnost několika subjektů, které spolupracují od roku 1990. Na počátku svého působení se firma věnuje především zabezpečovací a výpočetní technice.

Postupně opouští oblast výpočetní techniky a rozšiřuje svou nabídku, čímž si ve velmi krátké době buduje pevné postavení nejen mezi předními firmami zabývajícími se elektronickou zabezpečovací signalizací (EZS) a elektrickou požární signalizací (EPS), ale i v budování uzavřených kamerových okruhů (CCTV) nebo systémů pro ochranu zboží (EAS). Jako jedna z prvních firem v České republice se věnuje systémům kontroly vstupu (ACS) včetně biometrických snímačů (otisk prstu, geometrie ruky a jiné). Velký rozvoj firmy je spjat s úspěchem ve výběrovém řízení Ministerstva financí v roce 1993 na zabezpečování jeho objektů po celé České republice.

V souvislosti se změnou podmínek na trhu došlo v roce 1997 ke změně majitele společnosti a její konsolidaci. Od té doby firma postupně rozšiřuje svoji nabídku o další komodity se stálým zkvalitňováním svých služeb.

Současnost

V současné době firma nabízí:

Je možno říci, že nyní může firma MACOM SECURITY spol. s r.o. zajistit nejen komplexní zabezpečení jakéhokoliv objektu, ale veškeré slaboproudé rozvody včetně odpovídajících zařízení. Společnost zaměstnává tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců pracujících se špičkovou technikou.

Firma nabízí svým klientům nejen montážní práce, ale zdarma Vám vypracujeme návrh řešení. Po instalaci systému nabízíme vypracování revizní zprávy k instalovanému systému a záruční i pozáruční servis. Svým klientům nabízí firma též nepřetržitou servisní podporu. Spokojený zákazník je naší prioritou.