Kamerové systémy (CCTV)

Zajišťujeme instalace bezpečnostních kamerových systémů CCTV – návrh systému, výběr vhodné technologie, montáž včetně nastavení a zaškolení, revize systému a následný záruční a pozáruční servis.

Kamerové systémy – stále oblíbenější obor bezpečnostního průmyslu

Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy (CCTV) jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů v bezpečnostním průmyslu. Vývoj stále nových technologií umožňuje nasazení kamerových systémů  i tam, kde byl dříve zcela nemyslitelný, a to především z hlediska finančních nákladů.

Bezpečnostní kamerové systémy jsou instalovány všude, kde je požadována zvýšená ochrana osob nebo majetku. Pomáhají k identifikaci pachatele a poskytují důkazy o trestné činnosti. Našim zákazníkům poskytujeme ty nejkvalitnější služby, spojené s profesionální instalací a především s výběrem nejvhodnějších komponentů na základě daných možností a požadavků klienta.

Instalujeme kamerové systémy v Praze a Středočeském kraji, ale působíme též po celé České republice.

Používané technologie v oblasti kamerových systémů

Kamerové systémy (CCTV)

K montáži kamerových systémů využíváme prvky od ověřených výrobců tak, aby nainstalovaný kamerový systém co nejlépe splňoval požadavky zákazníka.

Nejčastěji používáme ověřené technologie značek Hikvision, Dahua, Milesight.

Kamerový systém je tvořen různými typy kamer (analogové kamery, hybridní kamery, ip kamery), zobrazovacích zařízení, zařízení na zpracování a záznam obrazu či zvuku), přenosovými cestami a celou řadou dalších doplňků. Z toho důvodu je důležité, aby návrh kamerového systému provedl odborník na základě posouzení podmínek v místě instalace.

Bezdrátový kamerový systém

Bezdrátový kamerový systém

Často je žádaný bezdrátový kamerový systém, který v sobě ale skrývá značná úskalí nejen s ohledem na bezdrátový přenos videosignálu, ale i napájení jednotlivých částí. Bezdrátové kamery se tedy instalují především tam, kde není možné použít standardní řešení.

Kamery do auta a dveřní digitální kukátka

Kamera do auta se stále častěji stává nedílnou součástí vybavení vozidla mnoha řidičů. Kamera je umístěna na čelním skle vozu a napájena z vestavěného akumulátoru nebo z auto-zásuvky. Videozáznam z kamery je ukládán na paměťovou kartu a zpravidla přepisován na vždy aktuální záznam z posledního nahrávání.

Kamery do auta, včetně jejich příslušenství a možností použití, naleznete na našem E-SHOPU.

Dveřní digitální kukátka s kamerou umožňují snadné a bezpečné monitorování prostoru za vašimi dveřmi. Základní verze digitálního kukátka umožňuje pořídit fotografii či krátký videozáznam. Většina modelů disponuje pohybovým senzorem, klepacím senzorem, IR přisvícením a dalšími velmi užitečnými funkcemi.

Naši nabídku digitálních kukátek naleznete v sekci E-SHOP.

Máte nějaké dotazy nebo vás zajímá cena kamerového systému? Pro vypracování nezávazné nabídky nás neváhejte kontaktovat!