Kamerové systémy (CCTV)

Zajišťujeme instalace bezpečnostních kamerových systémů CCTV – návrh systému, výběr vhodné technologie, montáž CCTV kamer včetně nastavení a zaškolení, revize systému a následný záruční a pozáruční servis kamerových bezpečnostních systémů. Dodáváme bezpečnostní kamerové systémy značek Hikvision, Dahua a Milesight.

Bezpečnostní kamerové systémy CCTV – stále oblíbenější obor bezpečnostního průmyslu

Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy (CCTV) jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů v bezpečnostním průmyslu. Vývoj stále nových technologií umožňuje nasazení kamerových systémů i tam, kde byl dříve zcela nemyslitelný, a to především z hlediska finančních nákladů. Díky tomu se neustále setkáváme s novými a vylepšenými kamerovými systémy a kamerami CCTV.

Bezpečnostní kamerové systémy jsou instalovány všude, kde je požadována zvýšená ochrana osob nebo majetku. CCTV kamery pomáhají k identifikaci pachatele a zajišťují důkazy o trestné činnosti. S domácími kamerovými systémy se budete doma cítit bezpečně!

Montáž a instalace CCTV kamer

Zajišťujeme montáž a instalace nejen domovních kamerových systémů CCTV, ale také digitálních dveřních kukátek i s pohybovým senzorem, IP kamerových systémů, security kamer, kamer do auta i kamerových systémů s nahráváním. Tam, kde není možné použít standardní řešení, se používá bezdrátový kamerový systém.

Našim zákazníkům poskytujeme ty nejkvalitnější služby, spojené s profesionální instalací, a především s výběrem nejvhodnějších komponentů na základě daných možností a požadavků klienta.

Kamerové systémy CCTV Praha i celá Česká republika

Naše společnost instaluje domovní kamery a kamerové systémy v Praze i Středočeském kraji, ale působíme též po celé České republice.

Používané technologie v oblasti kamerových systémů

Kamerové systémy (CCTV)

K montáži kamerových systémů využíváme prvky od ověřených výrobců tak, aby nainstalovaný kamerový systém co nejlépe splňoval požadavky zákazníka.
Nejčastěji používáme ověřené technologie kamerových systémů značek Hikvision, Dahua kamery či Milesight.

Kamerový systém je tvořen různými typy zabezpečovacích kamer (analogové kamery, hybridní kamery, ip kamerové systémy), zobrazovacích zařízení, zařízení na zpracování a záznam obrazu či zvuku, přenosovými cestami a celou řadou dalších doplňků. Z toho důvodu je důležité, aby návrh kamerového systému provedl odborník na základě posouzení podmínek v místě instalace. Cena kamerového systému do domu je závislá na konkrétním bezpečnostním řešení.

CCTV kamerové systémy mají nespočet výhod a jsou tedy skvělým bezpečnostním nástrojem pro ochranu vašeho majetku i zdraví. Nejen, že CCTV kamery detekují pohyb, ale dokáží také rozpoznat tváře, SPZ vozidla, počítat osoby či vytvářet teplotní mapy v daném prostoru.

IP kamerový systém

IP kamerový systém se řadí k oblíbeným bezpečnostním řešením v různých objektech, od domácností až po firmy. Skládá se z kamery a počítače, na který se ukládají záznamy. Nejčastěji se používá u větších či složitějších systémů. IP kamery mají větší rozlišení, díky čemuž si získaly oblibu mezi uživateli. Dodatečně k nim lze pořídit příslušenství pro přizpůsobení v jakémkoliv počasí. IP kamerové systémy se samozřejmě dělí na další typy.

Bezdrátový kamerový systém

Bezdrátový kamerový systém

Často je žádaný bezdrátový kamerový systém, který v sobě ale skrývá značná úskalí nejen s ohledem na bezdrátový přenos videosignálu, ale i napájení jednotlivých částí. Bezdrátové bezpečnostní kamery se tedy instalují především tam, kde není možné použít standardní řešení. Obvykle se používá bezdrátový kamerový systém se záznamem.

Kamery do auta pro záznam z jízdy

Kamera do auta se stále častěji stává nedílnou součástí vybavení vozidla mnoha řidičů. Kamera je umístěna na čelním skle vozu a napájena z vestavěného akumulátoru nebo z auto-zásuvky. Videozáznam z bezdrátové kamery do auta je ukládán na paměťovou kartu a zpravidla přepisován na vždy aktuální záznam z posledního nahrávání.

Jaké jsou nejlepší kamery do auta? Nabídku námi dodávaných kamer, včetně jejich příslušenství a možností použití, naleznete na našem E-SHOPU.

Digitální dveřní kukátka s kamerou a pohybovým senzorem

Dveřní digitální kukátka s kamerou umožňují snadné a bezpečné monitorování prostoru za vašimi dveřmi. Základní verze digitálního kukátka umožňuje pořídit fotografii či krátký videozáznam. Většina modelů disponuje pohybovým senzorem, klepacím senzorem, IR přisvícením a dalšími velmi užitečnými funkcemi.

Dveřní digitální kukátka s kamerou umožňují snadné a bezpečné monitorování prostoru za vašimi dveřmi. Kamera se obvykle instaluje do kukátka. Základní verze digitálního kukátka umožňuje pořídit fotografii či krátký videozáznam. Většina modelů disponuje pohybovým senzorem, klepacím senzorem, IR přisvícením a dalšími velmi užitečnými funkcemi.
Naši nabídku digitálních kukátek naleznete v sekci E-SHOP.

Máte nějaké dotazy nebo vás zajímá cena kamerového systému CCTV? Pro vypracování nezávazné nabídky nás neváhejte kontaktovat!