Jak nejlépe zabezpečit nemovitost, 7 nejčastějších mýtů o alarmech

V dnešní době již není nic neobvyklého na tom, když si pořídíme spolehlivý zabezpečovací systém, který ochrání náš majetek a rodinu před případným vloupáním.

V dnešní době již není nic neobvyklého na tom, když si pořídíme spolehlivý zabezpečovací systém, který ochrání náš majetek a rodinu před případným vloupáním. Dle policejních statistik počet vloupání neustále narůstá. Lidé se proto stále častěji obrací na naši firmu Macom Security s požadavkem na zabezpečení svého majetku. Mnohdy však doprovází pořízení tohoto zabezpečení váhání a nesmyslné domněnky.

V objektu máme domácí mazlíčky, proto jej nelze elektronicky zabezpečit

Technologie již dnes umožňuje zabezpečit objekt i v případě, že se v něm vyskytují neukáznění domácí mazlíčci běhající po kuchyňské lince nebo lenošící na pohovce či posteli. Stačí na tuto skutečnost naši firmu upozornit a jistě pro Vás nalezneme optimální řešení.

Stejně zloději nezabráním ve zničení zařízení. Stačí, když zničí ústřednu…

Pracovníci naší firmy navrhnou a nainstalují zařízení tak, aby jej nebylo možné zničit dříve, než stačí přivolat pomoc. Ústřednu namontujeme na skryté místo, ke kterému nesmí být volný přístup, aniž by byl cestou aktivován poplach.

Nepotřebuji žádné zabezpečení, jsem skoro pořád doma

Budete se divit, ale poměrně často dochází ke vloupáním do objektů v době, kdy jsou majitelé doma! A to nejenom v noci, kdy spí! Proto je výhodné využít funkci alarmu, která umožní částečné hlídání objektu. Přes den tak můžete mít například zajištěnou garáž a v noci přízemí domu. Alarm lze využít mnoha způsoby! To, že jste doma, není překážkou.

Zabezpečení je příliš drahé

Zabezpečení a střežení bytu nebo domu je v dnešní době finančně dostupné a proto se stává samozřejmostí v mnoha domácnostech. Cena za zabezpečení nemovitosti se odvíjí dle konkrétního požadavku na zabezpečovací systém a jeho provedení. Každá zakázka je proto ušita přímo na míru dle potřeb zákazníka. 

Zabezpečení je příliš složité – nebudu jej umět ovládat

Opak je pravdou! Ovládání domovního alarmu je opravdu velice jednoduché. Můžete použít třeba dálkový ovladač nebo bezdotykovou kartu. Ovládáte tak alarm pouhým stiskem tlačítka nebo přiložením karty. 

Mám doma psa, nepotřebuji alarm

Pes, který nahání hrůzu je skvělým řešením a odradí jistě řadu zlodějů. Kvalitní alarm však nenahradí. Podle studií, kde se propočítávaly celkové náklady, je pes dokonce dražší než zabezpečovací zařízení. 

Chytrý zloděj si poradí i s kvalitním alarmem

Toto tvrzení v nás vyvolaly americké filmové trháky (Dannyho parťáci apod.), ale takhle jednoduché to opravdu není. Všechny prvky zabezpečovacího systému rozpoznají pokusy o demontáž, rušení, pokusy o prolomení přístupového kódu apod.

Pokud chcete spolehlivě zabezpečit svůj majetek, rádi Vám s tím pomůžeme. Naši odborníci Vám zdarma poradí a navrhnou optimální řešení ochrany Vašeho majetku. Provádíme nejen komplexní zabezpečení jakéhokoli objektu (od bytů, rodinných domů až po kancelářské budovy či výrobní haly), ale i venkovní prostory a i slaboproudé rozvody včetně odpovídajících zařízení. Více o našich službách naleznete zde.

Těšíme se na spolupráci!